Hakkımızda

Agora Turizm
Toplantı – Organizasyon Hizmetleri

AGORA Turizm 1996 senesinde Istanbulda kurulmuştur ve günümüzde Türkiye’nin kurumsal toplanti ve organizasyon konusunda önde gelen şirketlerindendir. Müşterilerimizin çoğunluğu uzun yıllardır beraber çalişmakta olduğumuz yabancı kurumsal şirketlerdir.
Dünyanın başlıca dillerinde hizmet verebilen yaratıcı, genç ve tecrübeli ekibimizle Türkiye sınırları içerisinde verdiğimiz hizmetlerin başlıcaları şunlardır:

INCENTIVE (Teşvik gezileri) – EVENT – TOPLANTI – ÜRÜN LANSMANLARI – KONGRELER

Avantajlarımız:

19 seneyi aşkın tecrübe & stratejik bilgi birikimi
Engin bir Know-How ve branş tecrübesi iyi ve müşteriye uygun (tailor made) tasarlanmış bir hizmetin temel taşlarıdır. Ekibimiz uzmanlardan ve tecrübeli profesyonellerden oluşmaktadır, ve kısmen 23 senedir bu branşta çalısmaktadır. Çalışanlarımız şirket Know-How u ve dayanıklılığı ile devamlılığının garantisidir.

Yaratıcılık

Yalnizca kaliteli bir ürün başarlı olmak icin yeterli değildir. Biz hedef odaklı fikirleri temel alarak gerçeklestiriyoruz.

Kalite

Bizler icin yüksek kalite beklentisiyle tek elden çıkacak çözüm beklentisi ayrılmaz parçalardır.

Süratli & Etkili

Müşterilerimizin arzuları doğrultusunda süratli hareket ediyoruz. En temel fikirden itibaren projenin gerçekleştirilme aşamasına kadar. Süratimizi siz belirliyorsunuz ve bu şekilde işbirligimiz daha etkili olabiliyor.

Esnek

Biz her şeyin yine de mutlaka biraz daha iyi yapilabileceğine inaniyoruz. Neredeyse her iyi fikir ve başarlı yöntem iyileştirilebilir diye inaniyoruz. Böylelikle esnekliğin bir sirketin başarisinda anahtar rol üstlendiğini düşünüyoruz.

Müşteri odaklı

Müşterilerimiz için kolay ulaşılabiliriz ve ihtiyaç duyulan tüm bilgileri gereken şeffaflık ile sunuyoruz. Ister teklifler ile ilgili bilgiler olsun, her türlü sorunun cevaplandırılması yada muhtemel sorunlarin çözümleri olsun, her zaman müşteri odaklı hareket ediyoruz.

  • Profesyonellik
  • Müşteri için kolay anlaşılabilir ve net bir teklif
  • Her aşamada şeffaflık
  • Dürüst ve şeffaf fiyatlandırma politikası
  • Net anlaşmalar dolayısıyla düzenli bir iş akışı garantisi
  • Mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi
  • Güvenilir zamanlama ve iş süreçleri
  • Basit ve güvenilir hesaplaşma yöntemleri
  • Sağlam finansal altyapı ve müşteri odaklı çözümler